Teras Cam Balkon Kapama

Teras Cam Balkon Kapama

Terasların camla kaplanması son zamanlarda kişilerin sıklıkla tercih etmekte oldukları kaplamalardır. Teras cam kapatma modelleri çok çeşitli olarak kullanılan karşısına çıkıyor. Rüzgar, kar ve sızdırmazlık testleri yapılarak kalite özellikleri belirleniyor. Sistemlerin etraflarının ekstra bir şekilde kapatılmasına gerek olmadan işlemler gerçekleştirilebiliyor. Giyotin cam, katlanır cam ve sürgülü cam olmak üzere modelleri bulunuyor. Kişiler kendi kullanım kolaylıklarına göre bu modeller arasından tercihlerini gerçekleştirebiliyor.

Yer alan teras cam kapatma modelleri ile birlikte teraslar tıpkı bir oda sıcaklığında olabiliyor. Cam balkon sistemleri ve teras modelleri sayesinde kişiler 4 mevsim boyunca teraslarının keyfini çıkarabiliyorlar. Dış etkenlerden koruyan yapısı sayesinde kişiler açık hava keyfini istedikleri her an yaşayabiliyor.

Katlanır Teras ve Balkon Kapatma

Teras kapama modelleri içerisinde yer alan katlanır cam kapatmalar az yer kullanmaları ile birlikte kolaylık sağlıyor. Katlanabilir olması nedeni ile kişiler istedikleri yere camları çekebiliyor ve kolay kullanım özelliklerinden yararlanabiliyor. Katlanır cam kapatma dar alanlarda oldukça etkili çözümlerdir.

Teraslarda kullanılacak olan sistemler sabit ve hareketli olarak ikiye ayrılıyor. Cam çatı, raylı tente, pergola gibi uygulamalar ile birlikte teraslara kapatma işlemleri yapılıyor. Kişilerin istekleri doğrultusunda gerekli olan işlemler gerçekleştiriliyor. Kişiler yer alan modeller içerisinde istediklerini tercih edebilir. Sistemlerin etrafına kişilerin istekleri ile birlikte katlanır cam, sürme cam ve giyotin camlar yapılabiliyor.

Alüminyum doğrama ya da plastik doğrama işlemleri ile birlikte kapatmalar gerçekleştiriliyor. Teras cam kapatmalar ile birlikte kişiler istedikleri her an teraslarının tadını çıkarabiliyor.

Isıcamlı Balkon Kapatma Sistemleri

Yaşam alanı konutlarda bugüne kadar bir çok farklı sistem denenmiştir. Katlanır cam balkon, sürgülü sistemler, pergola modelleri, çelik profil sistemler, pvc ve daha bir çok malzeme vardır. Isıcamlı cam balkon ise yeni nesil bir üründür. Camların özelliği sayesinde yalıtım ve izolasyon katkısı alırsınız. Kışın soğuk aylarda yazın da sıcak günlerde yalıtım sağlar. 

Isıcamlı teras kapatma ürünleri tercih etmeniz haliden ciddi bir yakın tasarrufuda yapmış olursunuz. Her zaman kullanamadığınız alanı artık yaz kış demeden rahatlıkla kullanırsınız. Ürünün üretici firmalarından biri Anadolu Cam Balkon firmasıdır. Size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. 

Genel Kültür