Sakin Bir Denizin Keyfini Çıkarın!

Sakin Bir Denizin Keyfini Çıkarın!

Sakin Bir Denizin Keyfini Çıkarın!

Turunç Otel ile yılın 7 ayı denize girilebilen Marmaris kıyısının keyfini çıkarmak mümkündür. Turunç koyunda yer alan otel en iyi şartları sunarken sizlere doğa içinde huzurlu bir vakti geçirme imkanı da vermektedir. Özellikle yılın yorgunluğunu atmak isteyenler için sakin bir ortam sunulmaktadır. Ancak hiçbir şeyin eksikliği çekilmemektedir.

ATM, market, sağlık ocağı gibi önemli yerlere yakın olan otelMarmaris’i seven herkesin hizmetindedir. İki kişilik standart odaları ile rahat bir uyku çekebilir ve hazırlanabilirsiniz. Deniz manzarası eşliğinde kahvaltı imkânı da sunan otelimizde Wi-Fi da bulunmaktadır. Böylelikle isterseniz hayatın koşturmacasına dahil olabilirsiniz. Sakin denizi ile sizi başka dünyalara götürebilecek olan Marmaris’te tekne turları yapabilirsiniz veya isterseniz dalış gibi keyifli aktivitelerin içerisinde de bulunabilirsiniz.

Butik otel kalabalıktan hoşlanmayanlar için özel bir alan sunmaktadır. Aynı zamanda sıcağı sevmeyenler için klimalarımız da vardır. Ancak dışarıdaki havayı yaşamak isteyenler her odada bulunan balkonlara da erişim sağlayabilmektedir.

Turunç Koyu’nun Gizemini Keşfedin!

Marmaris Otel Turunç koyunda yer almakta olan 10 odalı bir oteldir. Butik otel rahatça vakit geçirme ve gürültüden uzak bir tatil imkanı sunmaktadır. Kahvaltı için tercih edilen otelin terasında lezzetli yiyecekler tüketilebilmektedir. Aynı zamanda akşam yemekleri de burada yenmekte ve gün batımı seyredilebilmektedir.

Konforlu ve temiz otelimiz manzarası ile büyülemektedir. Doğa ile iç içe olmanızı sağlarken temel ihtiyaçlardan da uzak kalmadan keyifli vakit geçirilebilmektedir. Turunç Koyunun cazibesine varmak için oldukça uygun bir konumda bulunan otel beldenin imkanlarını da sizlere bildirecektir. Beldenin imkanları arasında jeep turları ve bunlarla birlikte suda yapılabilecek aktiviteler bulunmaktadır. Bu sayede tatil boyunca adrenalin arayanların da keyifli bir tatil geçirmesi mümkündür.

Tüm aktiviteleri doğa harikası Marmaris denizinin manzarası ile yaparken hayatınızın oldukça özel zamanlarını burada geçirebilirsiniz. Yılın 7 ayı gibi bir süre bölgede deniz girmek mümkün olduğundan otelin hizmet süresi de buna uygun olmaktadır. Marmaris’in ve denizinin keyfini uzun bir süre çıkarmak mümkündür. Her mevsim tercih edilen bir butik oteldir.

Genel Kültür