Pi̇erci̇ng Malzemesi̇

Pi̇erci̇ng Malzemesi̇

PİERCİNG MALZEMESİ

Piercing yapmak isteyen kişilerin bu iş sektörüne girmeden önce kendilerini mutlaka bu iş sektörü içerisinde kendilerini geliştirmeleri gerektirmektedir. Bunun için ilk olarak bu iş içerisinde profesyonel olan birinin yanında bu işi öğrenmeye başlamaları kendileri için son derece avantajlı olacak bir konudur. Bununla beraber iş içerisinde kullanılacak olan piercing malzemesi hakkında çeşitli bilgilere sahip olmaları gerekmektedir. Bunun için bu yazımız içerisinde bu iş sektörü ile ilgilenmek isteyenler için bilgiler sunduk.

Piercing Malzemeleri Nelerdir?

Piercing malzemesi sınıfı içerisinde yer almakta olan çeşitli ürünler mevcuttur. Bu ürünler burun delmek için kullanılan 0.9 mm ölçülerine sahip anjiokat, kaş delmek için kullanılan 1.3 mm ölçülerine sahip olan anjiokatlar, göbek delmek için kullanılan 1.7 mm uzunluğuna sahip olan anjiokatlar, piercing metalleri, eldiven ve piercing makası gibi ürünler gösterilebilir. Bu ürünleri toptan bir şekilde satın alabileceğiniz gibi ayrı ayrı şekilde de sipariş edebilirsiniz. Bundan dolayı toptan almak isteyen birinin alacağı ürünlerin kalitesine bağlı olarak 200 TL ile 750 TL gibi aralık içerisinde ürünleri temin edebilir.

Piercing Malzeme Fiyatları Nelerdir?

Piercing malzemesi almadan önce kesinlikle sizlere tavsiyem piyasa içerisinde bulunan kaliteli satım yapan mağazaları tespit ederek gerekli piyasa analizini yapmanızdır. Ürünler içerisinde anjiokat 100’lü şekilde 150 TL’ye satılmaktadır. Bunun yanında piercing modelleri 9 TL ile 69 TL arasında değişen fiyat aralıklarına sahiptir.

Genel Kültür