Paravan Bloglar SEO Hizmeti İçin Neden Önemlidir?

Paravan Bloglar SEO Hizmeti İçin Neden Önemlidir?

Bloglar, yeni içeriği günlük olarak sunmanın tartışmasız en hızlı ve en kolay yoludur, potansiyel müşterilere ve müşterilere ihtiyaç duydukları anda, aramada tam olarak doğru zamanda sunulur. Bu içerik aynı zamanda web sitenizi taze ve güncel tutar. Ana sayfanız ve hakkımızda sayfanız sık sık güncellenmeyeceği için bu önemlidir. Paravan Blog Bir blog olmadan, siteniz hızlı bir şekilde güncelliğini yitirebilir; bu, güvenilir ve güvenilir siteleri dizine eklemek ve sıralamak istediği için Google için ideal değildir. Bir blog yayınlarken, Google’ın botlarının zaman içinde dizine eklemesi için daha fazla sayfa ekleyeceksiniz ve doğru notlara ulaşıyorsa , Uzmanlık, Yetki ve Güvenilirlik kısaltması olan EAT’nizi artıracaksınız . Anahtar kelimeler için sıralama Blogları oluştururken, markanız veya ürünleriyle ilgili bir dizi anahtar kelimeyi hedefleyebilirsiniz.

Bu anahtar kelimeleri içeriğinize ekleyerek, belirli bir terimle ilgili cevaplar veya fikirler arayan kişilerin ilgisini çekebilirsiniz. Örneğin, bir bulut SaaS hizmeti sunuyorsanız, SERP’lerin ilk sayfasında “bulut SaaS” için sıralama yapmak isteyeceksiniz. İki ana anahtar kelime türü vardır: baş ve uzun kuyruk. Bir ana terim daha kısadır, yüksek arama hacimleri oluşturur ve muhtemelen çok rekabetçi olacaktır. SEO Fiyatları  Bunun aksine, uzun kuyruk anahtar kelimeleri daha uzundur ve düşük arama hacimleri üretir. Blogunuzu hem baş hem de uzun kuyruk anahtar kelimeleri için sıralamak için kullanabilirsiniz. Bağlantılar oluşturun Anahtar kelimeleri dahil etmek, yetkili bir geri bağlantı seti oluşturmanın ve kendi dahili bağlantılarınızı geliştirmenin yanı sıra, temel bir beyaz şapka SEO tekniğidir. Geri bağlantılar, başka bir site blogunuza geri döndüğünde kazanılır.

Google, geri bağlantıları arama algoritmasında bir sinyal olarak kullandığından, bağlantılı içeriğin arama yapanlar için daha kayda değer ve değerli olduğuna inandığından, bu SEO için harikadır. Bu, zaman içinde oluşturulan organik bir süreçtir ve bir blog kampanyasına mümkün olan en kısa sürede yeşil ışık yakmanın önemini vurgulamaktadır. Bir ajansla çalışmak aynı zamanda blogger erişiminize de yardımcı olacaktır, böylece sitenize daha kaliteli bağlantılar çekebileceksiniz. Bloglar ayrıca kendi iç bağlantı yapınızı oluşturmak için mükemmel bir çıkış noktasıdır. Blogunuzun kopyasına sitenizdeki diğer sayfalara işaret eden dahili bağlantılar ekleyebilirsiniz.

Bu bağlantılar, web siteniz için bir hiyerarşi oluşturmanıza yardımcı olur ve bu hiyerarşi, Google’ın botlarının daha sonra yapısını ve içeriğini dizine almak için kullanır. Dahili bağlantılar temelde ziyaretçileri ve Google’ı gerçekten önemli olan sayfalara yönlendirir ve bloglar bu amaca ulaşmak için özellikle değerli bir araçtır. Blog yazmanın SEO faydaları geniş ve geniş kapsamlıdır. 300 ila 1.000 kelime arasında değişen günlük veya haftalık bir parça şunları yapabilir.

Teknoloji