Netflix Platformunda Yer Alan Bir Film Cebimdeki Yabancı

Netflix Platformunda Yer Alan Bir Film Cebimdeki Yabancı

Netflix Platformunda Yer Alan Bir Film: Cebimdeki Yabancı

Cebimdeki Yabancı isimli yapım, bir Türk yapımına ait olan filmdir. Tek bir film olan Cebimdeki Yabancı filminin devamı ve 2.filminin çekimleri gerçekleştirilip, yayımlanmamıştır. Cebimdeki Yabancı, 2018 yılı yapımına ait olan ve komedi, gerilim türleri arasında yeri korumakta olan bir filmdir. Film, Serra Yılmaz tarafından yönetilmiş olup, Ferzan Özpetek ve Necati Akpınar isimleri tarafından da yapımlanmış olan bir filmdir. 1 saat 31 dakika süren filmi 13 yaş ve üzerindeki izleyiciler tarafından izlenmesinin doğru olduğu yapımcı ve izleyicileri tarafından söylenmiştir. Film, Netflix platformu üzerinde dramalar kategorisinde yer alan bir filmdir. Dizinin başrol oyuncuları arasında ise Serkan Altunorak, Beçlim Bilgin ve Buğra Gülsoy isimleri yer alıyor. Neftlix platformu üzerinden film indirilebilen bir içerik olmasına rağmen aynı zamanda muzip ve samimi olan bir film olduğu da platform üzerinde belirtilmiştir. Filmin orijinal dili ise Türkçedir. Küçük bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde toplamda 7 adet oyuncu yer almaktadır.

Netflix Platformunda Bulunan Cebimdeki Yabancı İsimli Filmin Konusu Nedir

Filmin konusunda öncelikle bütün karakterler bir arada olacaktır. Bir akşam yemeği için hep beraber toplanan 7 yakın arkadaş, çiftler arasında kendilerine olan güveni ölçecek ve sonuçlarını da göreceklerdir. Filmde bu 7 arkadaş, akşam yemeği için telefonlarını masaya açık olarak koyacak ve gelen her bildirim ve aramayı birbirleri ile paylaşacaktır. Bu sayede bu 7 arkadaşın da iç dünyası ortaya çıkmış olacaktır.

Cebimdeki Yabancı Filmine Nereden Erişim Sağlamak Mümkün Olacaktır

Diziye Netflix platformu üzerinden erişim sağlamak oldukça mümkündür. Netflix platformundan dizinini izlenmesi için abnone ya da üye olnuması gerekiyor. Üyelik ya da aboneliği ücretli olan Netflix platformunun ücretsiz versiyonları da bulunanlar arasında yer alan bir seçenek konumundadır. İnternet üzerinden netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile ulaşılan sayfalardan, filme erişim sağlanmış olacaktır. 2018 yılına ait bir yapımı olan bu filme Netflix platformu ya da internet sayfalarından erişim sağlanabilir.

Genel Kültür