Jorge Jesus, Çok Talepkâr Ve Çok Zorlu Bir Teknik Adam

Jorge Jesus, Çok Talepkâr Ve Çok Zorlu Bir Teknik Adam

“Jorge Jesus, çok talepkâr ve çok zorlu bir teknik adam”

Fenerbahçe’nin Partizan takımını 1-0 yenmiş olduğu maç sonrası yapmış olduğu açıklamada Ferdi Kadıoğlu, teknik direktör olan Jorge Jesus’u değerlendirdi ve “Çok talepkâr ve çok zorlu bir teknik adam” dedi.

Partizan maçının hemen sonrasında Ferdi Kadıoğlu, “Kısa bir tatilin ardından döndüm ve hemen çalışmalarıma başladım. İlk antrenman benim için oldukça zordu. Jorge Jesus, çok talepkâr ve çok zorlu bir teknik adam. Onun kafasında birtakım planlar var ve bizden de farklı şeyler yapmamızı istiyor, bunu da saha içerisinde görüyoruz” dedi. Açıklamalar ise canlı bahis siteleri içinde bulunmuş oldu.

Önde baskı yaptıklarını ve hemen sonrasında rakip sahada çok fazla top kapıp, 3. bölgede tehlike üretmiş olduklarını söyleyen milli futbol oyuncusu, “sanırım takım içerisindeki en eski futbolcu benim. Burada toplamda 4 adet sezonu tamamladım, o yüzden de kaptanlık pazubandını takmaya karar verdim. Benim için oldukça gurur verici bir şey. 7 numarayı da giymek benim hayalimdi burada” ifadelerinde bulundu.

Fenerbahçe takımı oyuncusu Dinamı Kiev maçı ile ilgili olarakta, “En iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor Dinamo Kiev maçına. Şampiyonlar Ligi’nde yer almak istiyoruz, iyi planlarımız var. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız” sözleri ile konuştu.

Spor