İmparator Fatih Terim Ameliyat Oldu

İmparator Fatih Terim Ameliyat Oldu

İmparator Fatih Terim Ameliyat Oldu

Galatasaray’ın efsanesi “İmparator” Fatih Terim ameliyat oldu. Hem A Milli Futbol Takımına hem de Galatasaray’a uzun yıllar hizmet eden Fatih Terim, dizinde bulunan sorun nedeniyle bıçak altına yattı. Başarılı bir şekilde geçen ameliyatın ardından Galatasaray Kulübü kendisi hakkında geçmiş olsun mesajı yayınladı. Gem internet sitesinde hem de sosyal medya hesaplarında bu mesaja yer veren Galatasaray, Fatih Terim’in hızlı bir şekilde sağlığına kavuşmasını dilediklerini belirtti. Milyonlarca taraftar da Fatih Terim hakkında iyi dileklerini sosyal medya hesapları üzerinden gönderdiler. Deneyimli teknik direktörün hızlı bir şekilde geri dönmesini isteyen taraftarlar arasında önemli bir kısım, Fatih Terim’in Galatasaray’a geri döneceğini düşünüyor.

Uzun yıllar boyunca Galatasaray’ın başında bulunan ve önemli başarılar yakalamasındaki en önemli faktörlerden biri olan Fatih Terim, kısa süre içerisinde dizindeki ameliyat sonrası durumun da iyileşmesi bekleniyor. Türkiye’de Galatasaray dışında bir kulübü çalıştırması beklenmeyen tecrübeli teknik direktör, bir dönem Kuntz yerine geleceği konusunda haberleri geçti. Türkiye Milli Takımı ile elde ettiği başarılar göz önüne alındığında olası Kuntz ayrılığından sonra boşta olan en deneyimli teknik direktör olarak göze çarpıyor. Galatasaray ile son imzasını attığını belirten ve bu yaklaşım ile birlikte Galatasaray’ın başına geçmeyi düşünmediğini bildiren Fatih Terim, bir ihtiyaç olduğu takdirde tekrar Galatasaray ile anlaşabilir.

Fatih Terim Galatasaray’a Başkan Mı Olacak

Fatih Terim’in son teknik direktörlüğünden sonra bir daha teknik direktör olarak gelmesi beklenmezken, bazı yorumcular bir sonraki gelişinin başka bir pozisyonda olacağını düşünüyor. Fatih Terim Galatasaray’a başkan mı oluyor? sorusu da bu sayede gündeme gelmiş oldu. Taraftarların büyük bir bölümü Fatih Terim’i Galatasaray’ın başkanı olarak görmek isterken bazı taraftarlar ise başkanlık ve teknik direktörlük rollerinin çok farklı olduğu ve Fatih Terim’in tecrübeli olduğu alanda kalması gerektiğini konusunda görüş belirtiyor. Galatasaray’ın maçlarını Joybet tv’den izleyebilirsiniz.

Yönetim tarafında ise bu bilgiye benzer dedikodular dolaşsa da hali hazırda bir hazırlık bulunmuyor. Olası başkanlık ihtimali için hangi yöneticiler ile birlikte bu yola çıkacağı ise şu an için net bir şekilde görünmüyor. Bu sezon Okan Buruk ile anlaşan ve şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olan Galatasaray, olası kötü sonuçların ardı ardına alınması halinde ligi Fatih Terim ile birlikte sonlandırmak isteyebilir. Taraftarların bir kısmı Okan Buruk’un göstermiş olduğu performansı büyük takım teknik direktörü performansı olarak görmüyor. Bu açıdan Fatih Terim’in geri gelmesini istiyor. Bazı taraftarlar ise aynı sürecin devam ettirilmesinin anlamsız olduğunu ve Fatih Terim ile gelecekte bir anlaşma yapılmaması gerektiğini düşünüyor.

Okan Buruk’a Tam Destek

Fatih Terim’in eski öğrencilerinden olan Okan Buruk, Galatasaray’ın başındaki ilk sezonunu geçiriyor. Fatih Terim’den Okan Buruk’a tam destek geliyor. Eski öğrencisinin başarılı olacağına olan inancını her defasında yineleyen Fatih Terim, Galatasaray’ın başarılı olması için tam destek veriyor. Galatasaray taraftarları da Fatih Terim’i başkan, Okan Buruk’u ise teknik direktör olarak görmek istiyor. Mevcut yönetim tarafından yapılan yıldız transferlerin günü kurtarma olarak yapıldığını düşünen taraftarlar, Galatasaray’ın her yıl yeni bir takım kurmasının istikrarlı bir başarı getirmeyeceğini düşünüyor.

Fatih Terim cephesi ise boş kaldığı bu süreçte tamamen ailesi ile birlikte vakit geçiriyor. Futbolcu ve teknik direktörlük kariyeri boyunca ailesinden zaman zaman ayrı kalan Fatih Terim’in ailesine olan düşkünlüğü herkesçe biliniyor. Bu boşluğu fırsata çeviren Fatih Terim, zamanının büyük bir bölümünü ailesi ve arkadaşları ile birlikte keyifli zaman geçirmek için kullanıyor.

Spor