Cam Korkuluk Güvenli Midir

Cam Korkuluk Güvenli Midir

Cam Korkuluk Güvenliği
Camglass, korkuluk modelleri için paslanmaz çelik korkuluklar sunmaktadır. Bu korkuluklar, çeşitli renk ve modellerle metal, ahşap, pleksi, cam ve all – metalin çeşitli kombinasyonlarında gelir. Standart, profil ve lamine korkuluklar mevcuttur. Doğru model, kurulum sahasının görünümüne ve özelliklerine göre seçilir. Paslanmaz çelik korkuluk fiyatları, kullanılan malzemeye, modele, kurulum konumuna ve malzeme miktarına bağlı olarak değişir.
Paslanmaz Cam Korkuluk, sağlamlığı, güvenliği ve uzun ömürlülüğü nedeniyle kenar koruması için popüler bir seçimdir. Korkuluk paslanmaz metal malzemeden veya bağlantı – montaj aparatı ve aksesuarlarının paslanmaz metal malzemeden yapıldığı yerlerde yapılır. Bu, korkulukların güçlü ve güvenli olmasını sağlayarak merdivenlerden ve balkonlardan düşmeleri önler. Paslanmaz metal ayrıca korkulukların dayanıklı ve korozyona karşı dayanıklı olmasını sağlar, bu da uzun süreli kullanım için mükemmel bir seçimdir.
Modern bir görünüm ve daha geniş görüş açısı için cam korkuluklar ideal bir seçimdir. Temperli camdan yapılmış olan bu korkuluklar normal camdan beş kat daha dayanıklıdır ve büyük yüklere dayanabilir. Camdan geçen ışık, mekanlara aydınlık ve ferah bir atmosfer katıyor. Cam korkulukların güvenliği ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Camglass’ın uzman personeli projenize özel daha net bilgi sağlayabilir.
Temperli Cam Korkuluk, temperleme işleminden geçen bir cam türüdür. Bu, pencereleri 600 ° C ile 650 ° C arasındaki sıcaklıklara ısıtarak ve daha sonra hava ile hızlı bir şekilde soğutarak yapılır. Sıcaklığın düşmesi nedeniyle camın yüzeyi sertleşir. Camın yüzeylerinde basınç oluşur ve camın iç kısmında çekme gerilmeleri meydana gelir. Temperleme işleminden sonra, cam kesilemez, öğütülemez veya talaşlar çıkarılamaz. Isıl işlemler camın hacmini, rengini, berraklığını veya kimyasal yapısını değiştirmez. Temperli cam 300 ° C’ye kadar sıcaklıklara dayanabilirken, temperli olmayan cam 40 ° C civarındaki sıcaklıklara maruz kaldığında kırılabilir. Paslanmaz Çelik Cam Korkuluk, dayanıklı ve güvenli olması için paslanmaz çelik olması gereken metal bağlantı elemanlarını kullanan bir korkuluk türüdür.
Bir cam korkuluk sisteminin avantajları çoktur. Cam korkuluklar paslanmaz veya alüminyum aparatlar kullanılarak monte edilebilir ve diğer malzemelerle birleşik bir görünüm oluşturur. Cam korkuluk güçlü ve güvenlidir, bu da balkon, teras ve havuz kenarları için ideal bir seçimdir. Ayrıca cam küpeşte, binaya modern bir estetik katarken engelsiz bir görünüm sağlar. Ek olarak, cam korkuluklar merdivenler için paslanmaz veya alüminyum korkuluklarla birleştirilebilir.

Hakkımızda

Genel Kültür