2022 Abiye Trendleri Ve Söz, Nişan Ve Nikah Elbiseleri

2022 Abiye Trendleri Ve Söz, Nişan Ve Nikah Elbiseleri

2022 Abiye Trendleri ve Söz, Nişan ve Nikah Elbiseleri

2022 yılında da abiye elbise modelleri bir önceki yılda olduğu gibi yenilikçi ve modern çizgilerden oluşmaktadır. Fuşya, zümrüt, haki ve çağla gibi yılın trend renkleri olmakla birlikte abiye seçiminde ten rengine uygunluğna önem verilmelidir. Sadece yılın moda reklerinden olduğu için tercih edilen renkler kişiye uygun olmayabilir. Vücut proporsiyonuna uygun abiyeler seçilmelidir.

Söz, Nişan ve Nikah Elbiselerinde 2021 Modelleri

Çiftler için hayatın en unutulmaz zamanlardan biri söz ve nişan törenleridir. Evliliğe atılacak adımlarını başlangıcını oluşturan bu özel günlerde özellikler kadınlar için elbise tercihi oldukça önemlidir ve tercih edilecek kıyafetler de büyük önem taşır.

Söz Törenlerinde Elbise Tercihi

Aile büyüklerinin ve yakın akraba çevresinin katıldığı isteme ve söz davetleri için elbise seçimini kadınların zevkine göre sade, şık ya da gösterişli olabilir. İsteme ya da söz törenlerinin genellikle evlerde yapıldığı bilinmektedir. Bu doğrultuda evde söz kıyafetleri tercih ederken sade şık bir söz elbisesi tercih edilebileceği gibi dantel işlemeli gösterişli söz elbiseleri de tercih edilebilir. Genel olarak evde aile arası söz törenlerinde genellikle sade elbiseler tercih edilir. İsteme elbiseleri ve söz kıyafetleri çok çeşitli olmakla beraber çiftlerin beğenise göre bir tercih yapılabilir.

Nişan Töreni İçin Elbise Modelleri

Nişan kıyafeti tercihi genellikle törenin yapılacağı mekana göre değişiklik göstermektedir. Çifrelerin beğenise göre şekillenebilecek oldukça geniş bir yelpazede üretilen nişan elbisesi modelleri bulunmaktadır. Değişik renk ve kumaş desenlerinde payetli asimetrik nişan abiyeleri, kalp yaka nişan elbiseleri, geometrik desenlere sahip modeller gibi birçok nişan elbisesi mevcuttur.

Nikah Elbiselerinde Trend Modeller

Nikah törenleri genellikle gelin ve damadın sadeliği tercih ettiği davetlerden biridir. Gelin adaylarının genellikle gelinlik ya da beyaz sade nikah elbisesi tercih ettiği bu törenlerde, şifon piliseli uzun abiyeler, beyaz nikah elbiseleri, boyundan askılı dantelli elbiseler ve düşük omuzlu dantelleri işlemeli elbise modelleride tercih edilebilmektedir. Çiftler bu en özel günlerinde, diğer günlerden daha farklı şekilde şık olmak ister. Herkesin zevkine ve renk uyumuna göre elbise modeli bulmak elbette mümkündür.

Moda ve Yaşam